Stakorské občanské zájmy...

Dolní Stakory jsou aktivní a sdružující se vesničkou. Najdete zde více než několik významných zájmových skupin...

Některé jsou založeny oficiálně, jako hasiči, tenisté či divadelníci. Ale jsou tu i jiné opakující se aktivity. STAKORSKÉ AKTIVITY  !

Lucie Hercíková pořádá cvičení pro ženy. Mila Jonášová ml.každoročně svolává ženy na jarní úklid příkopů lemující příjezdové silnice do Stakor v obou směrech /od Val i Horních Stakor/.

Obecní zastupitelstvo zve obyvatelstvo jednou ročně k jarnímu úklidu obce. Máme zde Ivu Müllerovou, která pořádá Dětskou Olympiádu a vede Dětské divadlo. Drahuška Kopalová zajišťuje organizaci Dětského dne.

Každoročně se pořádá na sále Obecního domu Dětská Mikulášská nadílka. Stakorské děti navíc navštíví Mikuláš, Anděl a čerti přímo u nich doma.

Stakoráci milují sport, před několika lety se tu rozmohla cykloturistika. Skupina JEDU V PÁRU, kterou vede Pavel Šaněk, má jedno jednoduché pravidlo... možno vyjet pod podmínkou, že máte svůj protějšek...prostě muž bez ženy nevyjede, ale ani žena s touto skupinou bez muže na kolo nesedne.

*Malá poznámka: nemusí mít k sobě papíry smile . Když nemáte svoji ženu, můžete jet se skupinou CYKLOTURISTÉ. Tam pravidla nemají...smile

20.setkání DECHOVEK na zámku Stránov 26.5.2024

Setkani-dechovek-na-zamku-stranov-2024

SRAZ MOTOVETERÁNŮ

Městské divadlo MB - nabídka programu

Varování před podvodnými SMS

Aktuální jízdní řád linky 714 a 736 od 30.9.2023

VYHLÁŠKA O ODKLÁDÁNÍ ODPADU

ZMĚNA - Svoz odpadu!!

každé úterý

odpad 1x za 14 dní - svoz      v sudém týdnu

Popelnice-g21-ga-120-l-cervena

Geoportál GEPRO

Policie na Mladoboleslavsku

Pohled z dronu